Müük Villa, Bran, Brasov, Rumeenia, STR.CERNILEI N.25

Müük - Cod. 39051

  • Tüpoloogia: Villa
  • Piirkond: 29.73 m²
  • Tubades: 13
  • Põrand: 3

Täielikult möbleeritud maja, mis on varustatud kõrgekvaliteedilise materjaliga, ikka veel asustamata ja panoraamvaatega Branile ja Monti Bucegi'ile.
Kinnistu pindala on 970 ruutmeetrit ja see on paigutatud järgmiselt:
Esimesel korrusel kaetud terrass (44 ruutmeetrit), elutuba Hol + (48 m²), köök 27 m², tehniline tuba ja vannituba (4,8 m²)
Korrus: kolm magamistuba (20 ruutmeetrit, 17 ruutmeetrit, 16 ruutmeetrit), millest igaühel on vannituba (5 ruutmeetrit, 3,7 ruutmeetrit, 3,5 ruutmeetrit) ja privaatne terrass (5 ruutmeetrit, 3 ruutmeetrit, 5 ruutmeetrit)
Katusekorter: kaks magamistuba (29 ruutmeetrit, 20 ruutmeetrit), millel on oma vannituba (8,5 ruutmeetrit, 4 ruutmeetrit)
viimistlus:
Villa on erakordselt jagatud, väga avar, toad on suured ja hästi jagatud, tal on absoluutselt kõik, mida sa tahad või kujutad kaasaegset maja. Projekti etapil ostetud maja kohandasid omanikud. Vannitubades ja valitud sanitaartoodetes kasutatavate keraamiliste materjalide valiku kvaliteet, aga ka parkett.
sisustus:
Interjöör on kujundatud professionaalse disaineri abiga, kinnisvara oli mõeldud puhkemaaks, kus on võimalik rentida hotelle. Mööbel on täiesti uus ja kasutamata, esitades ennast kodus esimesena kasutamispäeval.
Tehnilised detailid:
Maja asub 274 ruutmeetrit + 970 ruutmeetrit maad, esimesel korrusel on tellised ja põrand on valmistatud puidust, katus on valmistatud lehtmetallist, aknad on termopaanis, kolm klaasplaati on 5 tuba , kõik kättesaadavad kommunaalteenused, sealhulgas kanalisatsioonid, vesi, elekter.
Mul on rohkem teavet

REGISTREERITUD KÜLASTUSI SEE TEADE PIIRKONNAS

Külastused vastavalt päritoluriigile

Kuupäevavahemiku muutmine

Järelepärimine selle kinnisvara kohta


Tahaksin saada uuendusi sarnane pakub
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Tühista
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB