Müük Villa, Cașin, Bacău, Rumeenia, Str. Principala

Müük - Cod. 41041

  • Tüpoloogia: Villa
  • Piirkond: 3600 m²
  • Tubades: 7
  • Põrand: Parchet

SPETSIAALVILLA, ASUNUD 5 km kaugusel ONESTI-st, kus on 3600 ruutmeetri suuruse maa-alaga DJ115 (ONESTI-kasiin) otsetänav. SELLE KASULIK ALA on 257,11 MP ja ÕU 3300 MP. See koosneb 5-st toast (4 magamistuba + elamine), millele on lisatud kõik seotud lisad (3 vannituba, köök, kontor, tehniline tuba, keskmine tuba / lõõgastustuba, kaks riietusruumi ja kaetud terrass).
Teenused:
* BRAMAC plaatkatuse tüüp Romana antica * topeltklaasiga aknad tüüpi ADF kolmekordsed klaasid * välisilme 15 cm polüstüreeniga * PARADOX signalisatsioon ühendatud dispetšeriga Vega srl Onesti. Süsteemil on välis- ja siseandurid, HD analoogkaamerate ja DVR-ga, millel on 8 salvestuskanalit võimsusega 2 Tb * kaks veeallikat (võrk ja veekaev) * septikuga kanalisatsioon. * auto sissepääs automatiseeritud väravatega ja varustatud GSM-režiimiga. * katmata bassein, maht ca 50 m3 mõõtmetega 6m x 4 m 2 sügavusastmega. * pliit / ahi / grilliga varustatud paviljon.
* Jooksevee paigaldamine. * LED-projektorite ja fotoelementide juhtimisega välivalgustussüsteem. * metallist profiiltüüp 8m x 4 m * kasvuhoone * kutsikatele mõeldud hoiuruum.
EHITUS HÕLMAB KELDIST JA PÕRANDAKORRUST, KASULIK EHITATAV ALA on 257,11 MP. VILLA KASUTAB ÕUES KATmata basseinist, grilliga ette valmistatud väikesest tugitoolist ja kõigest, mida on vaja grillimiseks / piknikualaks, kaetud terrassipiirkonnaks
MAJA EHITAS OMANIK 2015. AASTAL.
VILLA müüakse täielikult sisustatud ja kasutatav, see ei nõua investeeringuid.
HIND: 280 000 EURO

REGISTREERITUD KÜLASTUSI SEE TEADE PIIRKONNAS

Külastused vastavalt päritoluriigile

Kuupäevavahemiku muutmine

Järelepärimine selle kinnisvara kohta


REALIGRO FREE ADVERT
Tahaksin saada uuendusi sarnane pakub
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Tühista
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB